Alatskivi spordiklubi Juku indiaca meeskond tuli raskest seisust välja ning jõudis meistrivõistluste finaali

Laupäeval 2. aprillil jätkusid Alatskivil indiaca Eesti MV poolfinaalmängud meeskondadele. Teist korda kohtusid Alatskivi SK Juku ja Elion SK Põlva esindused.
27. märtsil Põlvas peetud esimene poolfinaalmäng lõppes Alatskivi võistkonnale kaotusega 0:3. Teine poolfinaalmäng kulges koduväljakul mänginud Alatskivi indiacameeskonna dikteerimisel, sest eelmisest kaotusmängust tehti omad järeldused ning seekord suudeti vastastele oma mäng peale suruda ning võit kindlustada kõigis kolmes geimis - see tähendas, et kahe mängu kokkuvõttes olid meeskonnad viigiseisus ning ees ootas nn. kuldne geim. Kus jällegi suutis paremini alustada spordiklubi Juku meeskond ning suutis oma väljamängitud edu lõpuni hoida ning "kuldne geim" võideti 25:22 ja see omakorda tähendas, et Alatskivi spordiklubi Juku meeskond oli raskest seisust välja tulnud ning mängis ennast Eesti indiaca meistrivõistluste finaali 16. aprillil Tartus.
Alatskivi spordiklubi Juku meeskonnas mängivad: Ago Vahi, Roland Vahi, Meelis Kall, Alari Ainsoo, Kaupo Mets, Tarmo Eres, Veiko Kook, Viljar Kook, Priit Allikivi ja Neeme Lõhmus.
Alatskivi võistkondadest jääb veel segavõistkonnal oma teine poolfinaalmäng mängida 10. aprilill Tartus kohaliku Elion SK Tartu võistkonna vastu, kus esimest mängus 1:3 kaotus tuleb kaasa.

PILDID  (fotod: Reet Kruup)

Eelmine
Nädalavahetuse indiaca Eesti meistrivõistluste poolfinaalmängud Alatskivi spordiklubi Juku võistkondadele võidukad ei olnud
Järgmine
Alatskivi meistrivõistlustel lauatennises astusid kohalikud noormängijad juba vanemate kandadele