Alatskivi meistrivõistlustel lauatennises astusid kohalikud noormängijad juba vanemate kandadele

Viiendatest Alatskivi meistrivõistlustest lauatennises tuli laupäeval 9. aprillil ilusa kevadise ilmaga Alatskivi kooli saali osa võtma 12 meesvõistlejat ja 4 naisvõistlejat. Mehed jagati loosimise teel kolme alagruppi, mille tulemuste põhjal mängiti edasi kohamängudel. Naised mängisid kõik oma-vahel ühekorra läbi ning selgitasid selle põhjal parima.
Naiste võistlusel kaitses edukalt oma kahe eelmise aasta meistritiitlit Anžeelika Tappo, kes ei kaotanud jällegi meistri-võistlustel ühtegi geimi, II koha võitles välja endale nooruke Viktoria Luptova ning kolmandale kohale platseerus
Helja Laumets ja esikolmikust jäi seekord napilt välja Silvi Vaiknemets.
Meeste võistlus pakkus väha palju tasavägiseid mänge ning esikolmikusse pääsemiseks tuli näha palju vaeva. Võistluste seekordne uustulnuk Jan-Erik Nermann suutis teha sama, mida naiste turniiri võitja ehk mitte ühtegi geimi kaotades, tuli ta esmakordselt Alatskivi meistriks lauatennises. Sellega tõukas ta troonilt eelmise kahe aasta võitja Lauri Leppiku, kes seekord pidi leppima II kohaga. Kolmanda koha peale käis kõva andmise kuni viimaste punktideni ning kolme geimilise mängu suutis enda kasuks kallutada Uno Ainsoo, kes alistas Vladimir Kostini. Palju häid emotsioone pakkusid ka noored lauatennise mängijad, kes seekord küll päris kõrgetele kohtadele ei mänginud, kuid tõsist vastupanu osutasid oma vanematele kolleegidele Siim Noormägi, Andre Pärn ja Renaldo Tatter.

TULEMUSED
PILDID (fotod: Reet Kruup)

Eelmine
Alatskivi spordiklubi Juku indiaca meeskond tuli raskest seisust välja ning jõudis meistrivõistluste finaali
Järgmine
Alatskivi spordiklubi Juku indiacavõistkonnad lähevad Eesti meistrivõistluste finaalmängudele medaleid püüdma

Lisa kommentaar

Email again: