Nädalavahetuse indiaca Eesti meistrivõistluste poolfinaalmängud Alatskivi spordiklubi Juku võistkondadele võidukad ei olnud

Pühade meeleolus laupäeval 26. märtsil ning pühapäeval 27. märtsil olid kõik kolm Alatskivi spordiklubi Juku indiacavõistkonda võistlustules erinevates Lõuna-Eesti spordisaalides.
Indiaca segavõistkond alustas oma esimest poolfinaal mängu koduses Alatskivi kooli saalis põhiturniiri võistja Elion SK Tartu vastu. Mäng kulges väga tasavägiselt, kus esimese geimi kallutas enda kasuks 25:21 Tartu võistkond. Teises geimis suutis oma paremuse maksma panna juba kodussaalis mänginud spordiklubi Juku võistkond 23:25. Kolmas geim oli antud mängus otsustava tähtsusega kus punkt-punktis mängiti geimi lõpuni välja ning paraku suutis viimased punkte edukamalt mängida Elion SK Tartu indiacalased ning suutsid geimi võita 28:26. Neljandas geimis läks algusest peale oma teed vastasvõistkond Tartust ning vormistas geimi seisuks 25:14 ning mängu lõpptulemus näitas Alatskivi sprodiklubi Juku segavõistkonna 1:3 kaotust esimeses poolfinaalmängus.
Spordiklubi Juku naistevõistkond mängis oma teise poolfinaali Ülenurme spordiklubi vastu pühapäeval ning alustas mängu pravuurikalt, sest esimese mängu kaotus oli vaja tagasi mängida. Esimeses geimis saadigi sellega hakkama ning geim võideti 25:21. Ülenurme spordiklubi naiskond aga ei jätnud midagi juhuse hooleks ning kallutas ülejäänud kolmes geimis mängu enda kasuks ja võitis mängu 3:1 ning läheb kahe mängu kokkuvõttes edasi finaali. Alatskivi spordiklubi Juku indiaca naistevõistkond läheb 16. aprillil Eesti meistrivõistlustel III koha medalit püüdma.
Pühapäeval toimus esimene poolfinaal ka meeskondade vahel, nimelt Põlvas kohtusid omavahel kohalik Elion SK Põlva ja Alatskivi spordiklubi Juku meeskonnad. Paraku suurt vastupanu Alatskivi meeskond Põlva omadele ei suutnud pakkuda, kuigi kaks esimest geimi mängiti suhteliselt võrdselt, suutsid põlvakad siiski otsustavaid punkte edukamalt mängida ning võitsid kaks esimest geimi turvalise vahega. Kolmandas geimis suutis spordiklubi Juku meeskond oma mängu aktiviseerida ja mängida mängu parim geim, kuid sellest siiski ei piisanud, sest geimi lõpunumbrid näitasid vaatamata suurtele pingutustele 33:35 kaotust Alatskivi meeskonnale. Esimesest poolfinaalist Alatskivi spordiklubi Juku meeskonnale siis kibe 0:3 mangu kaotus ning nüüd tuleb kodusaalis endast kõik anda ja sama tulemusega vastast võita ning siis otsustab finaali pääseja "kuldne geim".
Alatskivi spordiklubi Juku segavõistkond mängib teise poolfinaali pühapäeval 3. aprillil Tartus ning meeskond võõrustab Põlva võistkonda laupäeval 2. aprillil kell 17:00 Alatskivi kooli saalis.

Eelmine
Alatskivi käsipallipoisid ei kaotanud Tere Miniliiga Põlva etapil ühtegi mängu
Järgmine
Alatskivi spordiklubi Juku indiaca meeskond tuli raskest seisust välja ning jõudis meistrivõistluste finaali