Väiksemad ja suuremad jooksjad panid end proovile Lossijärve kevadjooksul

Teisipäeval 15. juunil toimus Alatskivil
väikese pausi tagajärjel traditsiooniline
Lossijärve Kevadjooks lastele, kus osalejatel oli võimlaik nautida tõeliselt mõnusat jooksuilma. Antud sportlikul õhtul võis erinevatel jooksuradadel kokku sellel aastal näha üle-eelmiste aasta kõrval tagasihoidlikumat osalejate arvu ehk 24  vaprat jooksjat.
Pisut meeldiva üllatusena oli enim jooksurajal käesoleval aastal 5.-7. klassi poisse, keda võis rajal üles lugeda kuue jooksja jagu.
Esimesena olid võistlusraja stardis kõige nooremad eelkooliealised tüdrukud ning kõige kiiremini suutis 500m distantsi läbida Emma Visnapuu, kellele järgnesid Liset Uusküla ja Kaisa Erik. Antud võistlusklassis parim poiss finišis oli German Opikov ning teisena lõpetas Kristjan Kook ning kolmandana Oskar Visnapuu.
1.-2. klassi poiste võistlusklassis suutis tasavägiselt kulgenud jooksus esimesena võitjana finišis olla Jakob Visnapuu, kes läbis 800m ajaga 3.13, kaks sekundit hiljem jõudis teisena finišisse Miron Buk ning kolmanda aja jooksis rajal välja Aleksander Rosenberg. Sama vanusega tüdrukute seas võitis 800m rajal ainukese osalejana ajaga 3.56 Kayleen Pallo.
3.-4. klassi poiste võistlusklassis osales kolm poissi ning teiste ees suutis esimesena 2,9km raja finišijoone ületada Eldar Buk, ajaga 13.34, teisena lõpetas Kevin Opikov ning kolmas oli Peep Mathias Päll. Tüdrukutest oli kahest startinud tüdrukust parimana finišis Katre Erik ajaga 15.53 ning pärast teda teisena lõpetas Kristelle Vulf.
Kõige vanemas võistlusklassis 5.-7. klassi poistele läks jooksurajale juba mainitud kuus võistlejat. Poisid jagasid jooksu tulemusena omavahel medalid ära nii, et Rico Päll võitis tulemusega 13.40, teisena lõpetas Ralf Markus Koort ning kolmanda ajaga lõpetas jooksuraja Venriko Vulf.