Peipsiääre valla meistrivõistlusi discgolfis alustati Koosa etapiga

Teisipäeva 8. juuni päikselisel õhtu-
poolikul toimus Koosa discgolfipargis
Peipsiääre valla discgolfi meistrivõistluste avaetapp. Meistrivõistlused koosnevad kokku kolmest etapist ning järgmised
etapid  toimuvad Palal ja Alatskivil.
Avaetapi Koosa 9 korviga rajale oli võistlema tulnud kuus meesvõistlejat ning neli naist, kes paremusjärjestuse selgitamiseks viskasid rajad kaks ringi läbi.
Meeste võistlusklassis käis tihe rebimine kolme erineva paari vahel. 5.-6. kohta jäi eraldama lõpuks üks vise ning samuti 3.-4. koha vahe oli üks vise. Esikoha duellis jäi lõpptulemusena kolme viske paremusega peale Markus Jörgen Paapsi 45 viskega, kellele järgnes Renet Eres 48 viskega. Esikolmikusse viskas ennast veel Marvo Metsma 57 viskega.
Naiste võistlusklassis osales neli võistlejat ning seal kärisesid punktivahed juba suuremaks.
Parima tulemuse viskas kahe ringi peale naiste võistlusklassis välja Ave Ots, kes saavutas
avaetapil võidu 53 viskega. Talle järgnesid Anu Ots 76 viske ning Merilin Must 85 viskega.
Peipsiääre valla discgolfi meistrivõistluste teine etapp toimub kolmapäeval 16. juunil Palal ning viimane otsustav kolmas etapp toimub 29. juuni Alatskivil.