Spordiklubi Juku käsipallitüdrukud osalesid käsipalli miniliiga viimasel etapil Kehras

Spordiklubi Juku käsipallitüdrukud osalesid 6. aprillil käsipalli miniliiga
4. etapil Kehra Spordihoones 2013, 2014 ja 2015 vanuseklassis.
2013 ja hiljem sündinud käsipallitüdrukud pidid oma turniiripäeva esimeses mängus tunnistama eakaaslaste Aruküla Spordiklubi paremust. Päev algas raskelt, sest ka teises mängus HC Tabasalu vastu pidime tunnistama kaotust seisuga 4:12. Käsipallitüdrukud ei andnud alla ning järgmistes mängudes Käsipalliklubi Mella võistkondade vastu jäi võidust puudu ainult mõned väravad. Tüdrukute turniiripäev läks ainult ülesmäge ning kohamängudes suudeti Rakvere Valla Palliklubi/Sõmeru võistkond alistada seisuga 9:1. 2013 ja hiljem sündinud käsipallitüdrukud saavutasid hooaja viimasel miniliiga käsipallis etapil tubli 7. koha.
2014 aastal sündinud ja nooremate vanuseklassis osales järjekordselt 4 võistkonda, kes mängisid 2 korda omavahel läbi. Miniliiga viimasel etapil kaitsesid tüdrukud rohkem oma väravat ning lasid vastastel vähem punkte visata. Tüdrukud saavutasid 4. koha.
2015 aastal sündinud tüdrukute vanuseklassis osales 6 võistkonda, kes mängisid 1 korra omavahel läbi. Päeva esimene mäng oli Käsipalliklubi Mellas mängivate eakaaslastega, kellele jäädi tasavägises mängus 1:2 alla. Järgmise mängu SK Tapa/Tapa valla SK 2 vastu võideti 3:2. Päeva eelviimases mängus oli tüdrukutel palju väravarohkeid viskeid, kuid punktiseis oli siiski 5:8 vastaste kasuks. Turniiri viimase mängu lõpetasid Alatskivi tüdrukud seisuga 2:5, kaotades küll mängu, kuid lastes vähem väravaid visata kui eelmistel turniiridel. 2015 aastal või hiljem sündinud tüdrukute turniir lõppes 5. kohaga.
Alatskivi SK Juku 2013 ja hiljem sündinud võistkonnas mängisid Grete Ilves, Maibel Pärn, Mirell Pärn, Miia Tens, Loreen Lindus, Meribel Kalda ja Mirtel Lahesoo.
2014 ja hiljem sündinud võistkonnas mängisid Kaily Eliise Peedo, Laura Kiuru, Marleen Kalda, Keili Kaasik, Miila Remets ja Ella Maria Lillestik.
2015 ja hiljem sündinud võistkonnas mängisid Mirtel Eliis Laanemets, Kerili Kivimaa, Lisandra Kiuru, Darja Jakubova, Iti Kirikal ja Johanna Liisa Luukas.

Tulemused

Info ja tekst: Merilin Must / Spordiklubi Juku
Foto: Joonas Kuuskla/Eesti Käsipalliliit

Eelmine
Peipsiääre lauatennise meistrivõistlustel osales üle aastate kahekohaline arv võistlejaid
Järgmine
Spordiklubi Juku kaks indiacavõistkonda saavutasid Eesti meistritiitli

Lisa kommentaar

Email again: