Selgusid Peipsiääre valla koolispordi maastikujooksu meistrid

Teisipäeval 13. oktoobril kogunesid tublid Peipsiääre valla üldhariduskoolide maastikujooksjad Pala staadionile, et omavahelises heitluses selgitada välja parimad maastikujooksjad kuues erinevas võistlusklassis.
Kõige rohkearvulisem osavõtt oli poiste 1.-3. klassi arvestuses, kus osales 15 jooksjat ning kiireim oli 500m maastikuringil Eldar Buk Juhan Liivi nim Alatskivi koolist ajaga 1.50. Sama vanuseklassi tüdrukuid osales üheksa ning seal oli rajal parim kohalik A. Haava Pala kooli tüdruk Hanna Kendra Kaasik ajaga 2.03.
4.-6. klassi kolmeteist võistleja seas võidutses Juhan Liivi nim. Alatskivi kooli võistleja Alisa Kirnossenko ajaga 1.43. Täpselt sama ajaga võitis oma jooksu ka 4.-6. klassi poiste seas Kaur Kruusaauk samuti Juhan Liivi nim. Alatskivi koolist.
Kõige tagasihoidlikuma osaluse 7.-9. klassi õpilaste seas võitis meistritiitli tütarlastest Agnes Laumets Juhan Liivi nim. Alatskivi koolist ajaga 1.44 ning poistest võitis ülekaaluka eduga aga juba 1000m distantsil A. Haava nim. Pala kooli noormees Sebastian Sildver ajaga 3.41
Loodetavasti saavad kõik võistlejad indu juurde ning järgmistel maastikujooksu võistlustel on osalus ja kandepind juba palju suurem.

Tulemused
Pildid (fotod: Kristjan Kallavus)

Eelmine
Alatskivi koolile kuulus Peipsiääre koolispordi meistrivõistlustelt jalgpallis kaksikvõit
Järgmine
Alatskivi spordiklubi Juku käsipallipoisid hankisid mängupraktikat Eesti karikavõistlustel