Alatskivi spordiklubi Juku käsipallipoisid hankisid mängupraktikat Eesti karikavõistlustel

2020 aasta Eesti karikavõistlused käsipallis C-vanuseklassi noormeestele (2006 a. ja hiljem sünd.) toimusid kahes alagrupis Viljandis ja Viimsis 16.-18. oktoobril.
Alatskivi spordiklubi Juku käsipallipoiste võistkonda mängis oma võistlusmänge kuueses alagrupis Viljandi Spordikeskuses. Vastasteks oli tugevad Põlva spordikool, HC Pärnu/Paikuse, Viljandi spordikool, Tapa valla spordikool/Spordiklubi Tapa ning Tallinn/Mustamäe.

Kuna hooaja alguses jäi osalemata spordiklubi Juku käsipallipoistel sõprusturniiridel, siis Eesti karikavõistlused olid esimesed võistlusmängud alanud hooajal. Vähene mängupraktika paistis ka platsil igas mängus silma, sest palli kaotati mängus tihti ning eksiti käsipallimängu põhitõdede vastu. Mäng-mängult läks küll Juku poiste mäng paremaks ja ka nauditavamaks, kuid võidurõõmu seekord siiski tunda ei saadud ning kõik viis mängu kaotati üsna kindlalt. Võitu ei saanud hankima minna ka lõplikele kohamängudele Viimsisse, kus oleks mängitud teise alagrupi tagumistega, sest erinevatel põhjustel Viimsi mängudel osaletud. Kõike eelnevat arvestades lõpetasid Alatskivi spordiklubi Juku käsipallipoisid Eesti karikavõistlused 13. kohaga ning võistkonna parimaks valiti seekord väravavaht Ivan Artamonov.
Alatskivi spordiklubi Juku käsipallivõistkond mängis Eesti karikavõistlustel koosseisus Alvar Must, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Ranel Pärn, Kristjan Punder, Venriko Vulf, Ivan Artamonov ja Uku Suursild. 

Tulemused
Üldinfo

Eelmine
Selgusid Peipsiääre valla koolispordi maastikujooksu meistrid
Järgmine
Peipsiääre valla indiaca meistrivõistlustel võidutsesid jällegi kogemused

Lisa kommentaar

Email again: