Palal toimus 3x3 korvpalliturniir algklassidele

Pala entusiastide eesvõtmisel toimus kohalikus spordisaalis teisipäeval 7. mail 3x3 korvpalliturniir 1.-3. klassi õpilaste segavõistkondadele.
Pala Cupil osales kokku 9 võistkonda Laiuselt, Tormast ning kohalikust Peipsiääre vallast Alatskivi, Varal ja Pala koolide esindused.
Võistkonnad jaotati alagruppidesse ja pärast seal omavahel läbimängimist selgusid parimad edasi juba kohamängudel.
Pärast alagrupi võitmist Pala 2 võistkond paraku enam kohamängudes võite ei korjanud ning jäid mängijad seekord medalita ehk lõpetasid koduse võistluse 4. kohaga.
Pronksikohtumises suutiski Torma 2 võistkonda just nimetatud Pala 2 võistkonnast mängus edukam olla tulemusega 3:0.
Finaalmängule suutsid ennast läbi sõelmängude välja mängida Alatskivi 1 võistkond ning vastasena Torma 1 võistkond. Päeva viimane mäng osutus ka oma nime vääriliseks, sest tasavägiselt kulgenud mängu suutsid lõpuks napimast-napimalt ehk tulemusega 3:2 võita Juhan Liivi nim. Alatksivi kooli noorkorvpallurid. Turniiri võit ja kuldmedalid kuulusid seega Alatskivi 1 võistkonnale ning hõbemedalid riputati autasustamisel kaela Torma 1 võistkonna liikmetele
Võidukas Juhan Liiv nim Alatskivi kooli võistkonnas mängisid Henri Punga, Marleen Kalda, German Opikov, Grete Ilves. Juhendaja Mari-Liis Must.
Korda läinud sportlik korvpallipäev andis samuti ainest, et antud 3x3 turniiri algklassidele on pastlik korraldada ka järgmisel aastal.

Tulemused

Eelmine
Spordiklubi Juku kaks indiacavõistkonda saavutasid Eesti meistritiitli
Järgmine
Peipsiääre valla koolispordi hooaja lõpetasid kergejõustiku meistrivõistlused

Lisa kommentaar

Email again: