Tänavune Vara Vuti Cup möödus üllatusi ja närvikõdi pakkuvalt

Laupäeva 15. augusti hommikul täitus taaskord Vara staadion vutifännidega, sest algamas oli iga-aastane oodatud Vuti Cup. Võistlustele registreerus 6 võistkonda JK Elva Seikuspark (kapten Janar Avloi), FC Kõrveküla (kapten Tero Villik), Team Ricardo (kapten Tarvo Padar) FC Fidel Kastro (kapten Ilja Nukka), Alatskivi (kapten Andrus Rebane) ja FC Mexico (kapten Raiko Randlahe).
Esialgu jaotati meeskonnad kahte alagruppi. Peale alagrupimänge said tabeli võitjad otse poolfinaali, aga ka kõigil teistel oli võimalus ennast kokku võtta ja finaali mängida. Poolfinaali koha pärast läkski tuliseks andmiseks – keegi ei tahtnud välja jääda. Lõpuks said otsustavaks penaltid ja alagruppide kolmandad, Alatskivi ja FC Fidel Castro, pääsesid poolfinaali.
Finaalikoha kindlustas endale kohalik võistkond Team Ricardo, kes alistas poolfinaalis Fidel Castro. Tõelise üllatajana jõudis finaali ka Alatskivi, kes mängis kindlalt üle FC Kõrveküla.
Finaalis oli rohkelt võimalusi nii Alatskivil kui Team Ricardol, kuid väravaks vormistasid mõlemad võistkonnad vaid ühe ja peale mänguaja lõppu oli taaskord seis 1:1 ehk viigis. Seega jäi jällegi kogu lõpp penaltite otsustada. Peale pikka ja närvikõdi pakkuvat seeriat võitis penaltitega 6:5 XVI Vara Vuticupi Alatskivi võistkond (Sander Härm, Tõnis Piiri, Valdis Piiri, Andrus Rebane, Marko Piiri, Aleksei Stailovski, Siim Noormägi, Eduard Landzberg ja Nikita Bõstrov)
II koht Team Ricardo
III koht Kõrveküla
4. FC Fidel Kastro
5. FC Mexico
6. JK Elva Seikuspark.
Traditsiooni kohaselt selgitati võistlustel välja ja tunnustati parimat väravavahti Andrus Rebane (Alatskivi). Parima kaitsja tiitli pälvis Andrei Smirnov (Team Ricardo) ja parim ründaja sel aastal oli Johannes Petmanson (Team Ricardo). Mänge vilistas kohtunik Viljar Arula, keda abistas Martin Geimonen. Arstiabi osutas Oleg Konovalov. Paljukiidetud turniirisupi oli keetnud OÜ MariTali. Auhinnafondi rahastas Kultuurkapitali Tartumaa Ekspertgrupp, eriauhinnad pani välja Järveotsa Vutifarm. Täname kõiki selle ilusa spordipäeva eest!

Tulemused

Info ja tekst: Katrin Reimand

Eelmine
Alatskivi SK Juku käsipallivõistkondadel oli vägagi edukas rannakäsipalli suvi
Järgmine
Alatskivi Tänavakoss 2020 torkas silma kõrgetasemeliste mängudega

Lisa kommentaar

Email again: