Spordiklubi Juku poisid alustasid rannakäsipalli meistrivõistluste mängudega

Laupäeval 10. juulil algasid Põlva järve ääres tänavused Eesti meistrivõistlused rannakäsipallis. Avaetapiks registreerus seitsmes vanuseklassis 41 võistkonda. Osales ka Spordiklubi Juku poiste P2006 võistkond.
Alatskivi käsipallipoisid osalesid 2006 aastal ja hiljem sündinud poiste vanuses ning päikselise ja kuuma ilmaga oli Põlvas osalemas 8 võistkonda, kes olid jagatud kahte alagruppi.
Alatskivi SK Juku alustas päeva võõrustajate HC Pärnu/Paikuse eakaaslaste vastu ning mäng kaotati kindlalt 0:2. Teises kohtumises mindi vastamisi HC Kehra poiste võistkonnaga ning antud mäng sarnaselt esimesele ning vastasele  jäädi alla 0:2. Kusjuures mõlemad esimesed vastased mängisid hiljem etapi finaalis. Kolmandas alagrupi kohtumises mängiti SK Tapa/Tapa VSK esindusega ning antud mäng kulges juba veidi tasavägisemalt, kuid jõulisemad ja tugevamad mängijad võtsid lõpuks oma ning antud mäng kaotati samuti tulemusega 0:2. Pärast alagrupis saavutad 4. kohta mindi vastamisi  teise alagrupi 3. koha kohaliku Põlva SK võistkonnaga ning ka antud mäng kaotati lõpuks siiski 0:2. Hea emotsiooni ja pingevaba tegutsemisega võideti, aga 7.-8. koha mäng Viljandi SK poiste esinduse vastu 2:0 ning spordiklubi Juku käsipallipoisid saavutasid Põlva etapilt 7. koha. Alatskivi spordiklubi Juku koosseisus osalesid Põlva etapil Alvar Must, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Uku Suursild, Ranel Pärn, Mathias Alois Katsan, Venriko Vulf ja Kaur Kruusaauk.
Rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste järgmine etapp toimub juba Viljandi järve ääres 17. juulil.

TULEMUSED
INFO
PILDID (facebook album, fotod: Helin Potter)
Eelmine
Varal toimus järjekordne Öökoss
Järgmine
Spordiklubi Juku käsipallivõistkonnad osalesid kuumust trotsides Viljandi rannakäsipalli etapil

Lisa kommentaar

Email again: