Spordiklubi Juku käsipallivõistkondadelt rannakäsipalli meistrivõistlustel hea algus

Laupäeval 25. juulil algasid Põlva järve ääres tänavused Eesti meistrivõistlused rannakäsipallis. Avaetapiks registreerus kaheksas vanuseklassis 58 võistkonda, mis tähistab ülekaalukat rekordit. Osalevate võistkondade seas osales ka Alatskivi Spordiklubi Juku naiskond ja poisid 2007 võistkond.
Naiskondi osales Põlva etapil kõige vähem ehk seekord kolm naiskonda ning spordiklubi Juku naiskonnal tuli liivaväljakul vastamisi minna Spordiklubi Tapa ja HC Tabasalu naiskonnaga. Mõlemaid naiskondi suudeti ka tulemusega 2:0 võita ning seega kuulus Juku naiskonnale, koosseisus Liina Menson, Kai Utt, Liia Thomberg, Janeli Patrail, Marie Urvik, Katrin Koser, Põlva etapi esikoht.
Alatskivi käsipallipoisid osalesid 2007 aastal ja hiljem sündinud poiste vanuses ning heitliku ilmastikutingimustega oli Põlvas osalemas 10 võistkonda, kes olid jagatud kahte alagruppi.
Alatskivi SK Juku alustas päeva võõrustajate Põlva SK  eakaaslaste vastu ning pärast võidetud avaperioodi kaotati mäng 1:2. Teises kohtumises mindi vastamisi HC Pärnu/Paikuse poiste võistkonnaga ning antud mäng kulges väga tasavägiselt ning pärast mõlema perioodi nappi kaotust jäädi vastasele alla 0:2. Kolmandas alagrupi kohtumises mängiti pealinna võistkonna HC Tallas esindusega ning antud mäng suudeti algusest peale enda kasuks pöörata ja võita tulemusega 2:0. Sarnaselt suudeti oma mäng peale suruda ka Aruküla SK võistkonnale ning Juku poisid võitsid ka selle mängu 2:0. Pärast alagrupis saavutatu 3. kohta mindi vastamisi kohamängus teisest alagrupist Viljandi SK poiste võistkonna vastu. Hea emotsiooni ja pingevaba tegutsemisega võideti ka viimane vastane Põlva etapil 2:0 ning spordiklubi Juku käsipallipoisid saavutasid 5. koha. Alatskivi spordiklubi Juku koosseisus osalesid Põlva etapil 
Alvar Must, Mairold Nikitkin, Martin Nikitkin, Uku Suursild, Ruudi Suursild, Ranel Pärn, Mathias Alois Katsan, Kristjan Punder, Venriko Vulf ja Kaur Kruusaauk.
Rannakäsipalli Eesti meistrivõistluste järgmine etapp toimub juba kodusel Alatskivi liivaväljakul 1 . augustil.

TULEMUSED
INFO
PILDID (facebook album, fotod: Helin Potter)

Eelmine
Suurte meeste mäng noorte Peipsi poiste esituses
Järgmine
Spordiklubi Juku käsipallivõistkondade edukas mäng jätkus ka kodusel Alatskivi etapil

Lisa kommentaar

Email again: