Peipsiääre valla koolinoorte rahvastepalli meistrivõistlustel võidutsesid Pala kooli võistkonnad

Veebruarikuu Sõbrapäeva nädala teisipäeval 15. veebruaril toimusid Pala spordisaalis kolmandat aastat Peipsiääre valla koolispordi meistrivõistlusted rahvastepallis 1.-3. klassile.  Võistlusel võis spordisaalis mängimas näha kokku kuute võistkonda, nii poiste kui ka tüdrukute seas kolme kooli võistkonnad.
Tüdrukute seas oli mõlemast vastasest kindlalt parem Pala kooli tüdrukute esindus, kes suutis nii Alatskivi kooli kui ka Vara põhikooli võistkondadest tulemusega 2:0 parem olla. Peipsiääre valla koolispordi meistrivõistlustel I koha saavutasid Kerli Tooming, Liselle Maran, Kärt Mai Poolakese, Merethe Karu, Karmen Ariel Menind, Michelle Reinvald, Emili Vasenko. Juhendaja Virge Otsa. II koht kuulus Juhan Liivi nim. Alatskivi kooli tüdrukute võistkonnale, kes alistas omakorda Vara põhikooli 2:0 tulemusega. 
Poiste esikoha otsustas päeva viimane mäng Pala kooli ja Alatskivi kooli võistkondade vahel. Mõlemad võistkonnad olid eelnevalt alistanud Vara põhikooli esinduse ning seega mängiti just viimane mäng meistritiitli peale. Pala kooli poisid suutsid oma mängu kindlalt Alatskivi kooli võistkonnale peale suruda ning oma paremuse tulemusega 2:0 maksma panna ning neile kuulusid poiste arvestuses rahvastepalli meistrivõistluste meistritiitel ja kuldmedalid. Järgnesid Juhan Liivi nim. Alatskivi kooli ja Vara põhikooli poiste võistkonnad. Peipsiääre valla koolispordi poiste meister A. Haava nim. Pala kool mängis koosseisus Andreas Tarto, Ats Laugamets, Lukas Zirk, Jakob Argel, Krister Labi, Ivan Šjuts, Karl Joosep Pütsep, Riko Reisenbuk. Juhendaja Virge Otsa.

TULEMUSED
PILDID   (fotod: Priit Allikivi) 

Eelmine
IV Peipsiääre valla talimängudel ei olnud vastast Pala spordiklubi esindusele
Järgmine
FC Peipsi United Junior võistkondadel kolmel laupäeval kolm turniiri

Lisa kommentaar

Email again: