Peipsi United Juniori jalgpalluritele Saue Cup-lt pronksmedalid

Laupäeval 11.02.2023 toimus Saue kunstmuruhallis jalgpalliturniir Saue Cup 2023. Peipsi United Juniori jalgpallurid osalesid U-13 (2011a. sündinud) arvestuses ja saavutasid kuue võistkonna hulgas kolmada koha.
Esimeses mängus Raasiku FC Jokeriga tuli vastu võtta kaotus 0:3. Edasi hakkas koostöö väljakul paranema ja kuigi ka teises mängus pidime veel tunnistama vastaste Saue JK Punane paremust 1:3, (värav Eldarilt) oli näha, et poisid on pikast teest läbi tuisu ja tormi taastumas.
Kolmas mäng JK Tabasaluga oli juba meie võit, lisaks Eldarile sai ka jala valgeks Kevin Arly.
Neljandas mängus Saue JK Valgega saime samuti võidu 3:0. Väravad Eldarilt ja Nevililt ning lõptulemuse vormistas enda väljateenitud karistuslöögist Andreas.
Viimase mängu FC Kosega võitsime 1:0, värav Eldarilt. Seega kolmas koht turniiril ja pronksmedalid.
Väravalööjad: Eldar neli, Kevin Arly, Nevil, Andreas igaüks ühe värava. Kuna jalgpall on meeskonnamäng, siis tulemus kuulub kogu võistkonnale ja kõik mängijad andsidki endast parima.
Võistkonda kuulusid Emil Laumets, Kevin Mägi, Kristian Mägi , Kevin Arly Laanemets, Aleksander Rosenberg, Eldar Buk, Vsjatoslav Sutak, Artjom Blinnikv, Nevil Laumets ja Andreas Tarto. Treener Vladimir Feltin.

*Info ja tekst Andres Tarto

Eelmine
Alatskivi Kooli poisid saavutasid Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel jalgpallis II koha
Järgmine
Alatskivi kooli segavõistkond võitis Peipsiääre valla koolispordi meistrivõistlused tervisepallis

Lisa kommentaar

Email again: