Palal selgusid Peipsiääre valla koolispordi meistrid maastikujooksus

Teisipäeval 12. oktoobril kogunesid tublid Peipsiääre valla üldhariduskoolide maastikujooksjad Pala staadionile, et omavahelises heitluses selgitada välja parimad maastikujooksjad kuues erinevas võistlusklassis.
Kõige tagasihoidlikuma osalusega tüdrukute 1.-3. klassi arvestuses võitis 500m metsaringil kohalik noor jooksja Kerli Tooming, ajaga 2.00. Samas vanuseklassis osales kümme poissi  ning seal oli rajal parim samuti võõrustaja kooli õpilane Lukas Zirk 1.56.
Kõige suurema osavõtuga 4.-6. klassi tüdrukute seas võidutses Vara põhikooli võistleja Marjette Junkin, ajaga 1.45. Viis sekundit kiiremini jooksis ja võitis oma jooksu 4.-6. klassi poiste seas Richard Kuusmaa Juhan Liivi nim. Alatskivi koolist.
Kõige vanemas võistlusklassise 7.-9. klassi õpilaste seas võitis meistritiitli tütarlastest Ida Vares Juhan Liivi nim. Alatskivi koolist ajaga 1.49 ning poistest võitis ülekaaluka eduga 1000m distantsil samuti Juhan Liivi nim. Alatskivi kooli noormees Indrek Tamm, ajaga 3.27.
Loodetavasti said kõik võistlejad indu juurde ning järgmistel maastikujooksu võistlustel kasvab osalus ja kandepind järk-järgult iga aastaga veelgi.