Noortele jalgpalluritele pronksmedalid Saaremaa Cupilt

24.-27.07 toimus Kuressaares Saaremaa Cup 2022. Peipsi United Juniori/Puhja SK Barca ühendvõistkonnad olid esindatud kolmes vanuseklassis. Vanuseklassi U-11 mängijad saavutasid kaheksa võistkonna konkurentsis väärika kolmanda koha. 
Esimene mäng oli Ida-Virumaa JK Alliance-ga. Tulemuseks 4:0 meie võit. Väravaid lõid Brandon kaks, Andreas ja Sabina. Teine mäng Saku Sporting Sinisega lõppes samuti meie võidunumbritega 2:1. Väravad Andreas ja Brandon.Kolmas mäng FC Kuressaare Sinisega lõppes seisul 7:1 ja ka väravalööjaid oli rohkem: Andreaselt 2 ja Sabinalt 2, ühel korral mängisid vastaste väravavahi üle Brandon, Andri ja Theimo.
Neljas mäng oli poolfinaal Jõgeva SK Noorus 96-ga. Esimese poolaja kaotasime 2:0. Kuigi teisel poolajal andsime kõva lahingu, jäi ikka ette kas väravavaht, post, latt või läks löök lihtsalt napilt mööda. Suutsime küll ühe värava tagasi lüüa, aga mängu lõpptulemus oli 1:2 meie kahjuks. Värav Andreaselt.
3.-4.koha mängus läksime kokku jällegi Saku Sporting Sinisega. Poisid-tüdrukud tegid tasa selle, mis eelmises mängus tegemata jäi ja lõptulemuseks 4:0. Peale Andrease avaväravat lisas Aleksander omalt poolt veel 2 ja esimest korda võistlustel sai ,,jala valgeks“ka Kristian.
Kokkuvõtteks: Andreas 6 väravat, Brandon 4, Sabina 3, Aleksander 2, ühe värava lisasid Andri, Theimo ja Kristian. Väravate suhe 18:4 näitab kõikide mängijate tublit tööd . Lisaks Kevini suurepärastele tõrjetele seisid müürina kaitses Aleksander ja Artjom. Kõik mängijad, ka vahetusest sekkunud mängisid aktiivselt ja andsid endast parima. Tasuks tihedas konkurentsis väljateenitud pronksmedalid ja võistkonnale kolmas koht kaheksa hulgas.
Võistkonna koosseis - Peipsi poistest Kristian, Aleksander R, Andreas, Artjom, Alex, Lukas, Kevin (vv) ja Barcast Kermo, Kristen, Brandon(C), Andri, Theimo, Sabina, Laura.
Aitäh treeneritele Andres Bõkarevile, Vladimir Feltinile, kõigile lapsevanematele, kaasaelajetele ning võistluspäevadel tehtud töö eest Madis Mahlale.

*Info ja tekst: Andres Tarto

Eelmine
Spordiklubi Juku käsipallipoisid hoiavad rannakäsipallis enne kodust etappi II kohta
Järgmine
Alatskivi spordiklubi Juku käsipallipoisid võitsid 2022 rannakäsipalli meistrivõistlustelt hõbemedalid

Lisa kommentaar

Email again: