Maadlejad osalesid edukalt Valga lahtistel meistrivõistlustel

Valgas toimusid 17. veebruaril lahtised meistrivõistlused noortele naiste- ja kreeka-rooma maadluses. Kokku võistles maadlusmattidel 151 võistlejat nii Soomest, Lätist kui Eestist. Võistlustel osalesid ka Peipsiääre valla spordiklubi Peipsiäärsed, juhendaja Nikolai Djukov ning maadlusklubi Koosa maadlejad, juhendaja Targo Leini.
Oma kaalukategooriates saavutasid kreeka-rooma maadluses maadlusklubi Koosa maadlejad Devid Dudkin 4. koha ning Laur Babenko jäi jagama 7. kohta. Spordiklubi Peipsiäärsed maadlejad Nikita Kozlov ja Artjoam Kozlov maadlesid mõlemad välja 8. koha.
Naistemaadluses saavutasid spordiklubi Peipsiäärsed naismaadlejad rohkelt esikolmiku kohti. Ksenia Kulak saavutas III koha ning Elvira Vitsõn 4. koha, 28kg kategoorias. 43kg kaalukategoorias saavutas I koha Maria Kozlova ning III koha Melania Filippova. 53kg naistemaadluses saavutas Sofia Kruglova II koha, Alina Aksjonova III koha ning Maria Suup 4. koha. 65kg kaalukategoorias saavutas I koha Anastassia Kruglova ning Kadri Suup III koha. 
Kokkuvõttes saavutasid spordiklubi Peipsäärsed maadlejad võistlustel 43 punkti, mis andis tubli III koha.

TULEMUSED

Eelmine
Koosa Mängude Maja võõrustas indiacavõistlust Sõbrakas 2018
Järgmine
Esimestel Peipsiääre Talimängudel võidutses Spordiklubi Juku võistkond

Lisa kommentaar

Email again: