Koosal toimus Peipsiääre valla discgolfi meistrivõistluste avaetapp

Teisipäeva 30. aprilli õhtupoolikul toimus Koosa discgolfipargis esmakordselt Peipsiääre valla discgolfi meistrivõistluste avaetapp. Meistrivõistlused koosnevad kahest etapist ning II etapp toimub 9. mail Alatskivil, kus selguvad juba kahe etappi kokkuvõttes esimesed Peipsiääre valla discgolfimeistrid kolmes erinevas võistlusklassis. Koosa etapi võistlusõhtu eel toimus samuti kohalikele discgolfi koolitus, kus asjaarmastajad said vajalikke näpunäiteid ja tehnilisi oskusi lihvida koolitaja Marion Kulli juhendamisel. 
Pärast vajalike teadmiste ja oskuste täiendamist mängiti juba 9 korvisel rajal üks ring tulemuse peale. Üheksa meesvõistlejat, kolm naist ning kaks noort asusid oma tulemust vormistama ning sooritatud visete alusel selgus Koosa etapi paremusjärjestus. 
Meeste võistlusklassis käis tihe rebimine III koha peale, kus võrdse visete arvuga olid Tõnis Piiri ning Merlis Saar. III ja 4. koht selgus seega ümberviskega, kus Tõnis Piiri suutis konkurendist napilt parem olla ning talle Koosa etapil III koht. Teise koha viskas etapil välja Illar Lood ning avaetapi parimaks osutus 25 viskega Veiko Värk.
Naiste võistlusklassis osales kahjuks vähe võistlejaid  ehk ainult kolm ja just II ja III kohale, käis tuline heitlus, sest sarnaselt meestele saavutasid Merilin Must ja Mari-Liis Must võrdselt viskeid ning ka naistevõistlusklassis otsustati konkreetsed kohad ümberviskega. Mari-Liis Must suutis oma õest täpsemini visata ning talle kuulus Koosa etapilt II koht ning Merilin Mustale III koht. Parima tulemuse viskas naiste võistlusklassis välja Ave Ots, kes saavutas avaetapil võidu 32 viskega. 
Noorte võistlusklassis osutus konkurents eriti hõredaks ning kaks noort selgitasid omavahel Koosa etapi paremusjärjestuse. Mari Kivitalu jäi seekord oma konkurendile alla ning saavutas Koosa etapilt II koha. Annely Kook viskas etapil 34 viset ja talle kuulus Koosa etapi esikoht.
Peipsiääre valla discgolfi meistrivõistluste lõplik paremusjärjestus selgub juba 9. mail Alatskivil, kui seal pargis visatakse kaks ringi tulemusele, mis lisatakse Koosa etapi tulemusele. 

TULEMUSED Koosa etapp

Eelmine
Spordiklubi Peipsiäärsed maadlejad osalesid edukalt õpilaste Eesti meistrivõistlustel
Järgmine
Selgusid esimesed Peipsiääre valla meistrid discgolfis

Lisa kommentaar

Email again: