Indiaca Eesti meistrivõistlused jätkuvad spordiklubi Juku võistkondadele poolfinaalidega

Alatskivi spordiklubi Juku indiaca meeskond ja segavõistkond osalesid 12. ja 18. märtsil meistrivõistluste II vooru mängudel ning jätkavad edasisi mänge juba kodus-võõrsil põhimõttel poolfinaalides.
Spordiklubi Juku meeskond korjas II etapilt lisaks I vooru 14 punktile veel 15 punkti ning lõpetas põhiturniiri 29 punkti ja I kohaga ning poolfinaalis tuleb vastaseks põhiturniiri neljas ehk Telia Põlva meeskond. Esimene mäng peetakse aprillikuus Alatskivi kooli saalis.
Alatskivi spordiklubi Juku indiaca segavõistkond suutis ennast samuti edasistele poolfinaal-mängudele suruda, kuid neil õnnestus see napimast napimalt, nimelt edestati 5. koha saanud Telia Põlva segavõistkonda võrdsete punktidega tänu parematele omavahelistele mängudele. Juku segavõistkond saavutas nimelt I voorust 10 punkti ning II voorust 14 punkti, mis andis kokku 24 punkti ja napilt 4. koha põhiturniiril ja pääsu edasi poolfinaalmängudele, kus kohtutakse tugeva Telia Tartu 1 segavõistkonnaga.
Alatskivi spordiklubi Juku meeskonnas Eesti meistrivõistluste II voorus mängisid Alari Ainsoo, Meelis Kall, Kaupo Mets, Veiko Kook, Roland Vahi, Viljar Kook, Neeme Lõhmus ja Renet Eres.
Alatatskivi spordiklubi Juku segavõistkonnas II voorus mängisid Helja Laumets, Terje Pihlak, Roland Vahi, Viljar Kook, Veiko Kook ja Renet Eres.

TULEMUSED MEHED
TULEMUSED SEGAD


Eelmine
Alatskivi kooli käsipallivõistkond mängis Mr. Pritt Minikäsipallimängud koolis finaalturniiril välja 5. koha
Järgmine
Spordiklubi Juku meeskond alustas indiaca 2017. a. meistrivõistluste poolfinaalmänge kerge tagasilöögiga

Lisa kommentaar

Email again: