FC Peipsi United Juniori jalkapoiste hea algus Eesti Noorte Meistrivõistlustel

9. augustil mängiti Rakveres Eesti Noorte Meistrivõistluste U11 vanuseklassi B-S grupi 1. vooru.
Selles voorus osales kokku neli võistkonda. Peipsi vastaseks esimeses mängus oli TJK Legion Narva. Kahjuks pidime tunnistama Narva poiste paremust, lõpptulemus Peipsi 0, Narva 1.
Teises mängus vastaseks Põltsamaa Sport. Suutsime 18. min. Nevil Laumetsa löödud väravast juhtima minna, aga 23. minuti õnnetu omavärav viigistas mängu ja lõpptulemuseks oligi 1:1. Mängupäeva viimaseks vastaseks oli Rakvere Jk Tarvas Kollane. Suutsime 2. minutil vastaste väravavahi alistada ja siit edasi kulges mäng juba meie dikteerimisel. Mängu lõpptulemuseks kujunes Peipsi 8 Rakvere 1. Peipsi meeskonna paremründaja Richard Kuusmaa lõi vastastele selles mängus koguni 4 väravat.
23.augustil oli FC Peipsi United Juniori kord korraldada Eesti Noorte Meistrivõistluste 2. vooru. Ka selles voorus osales kokku neli võistkonda.
Staadion niidetud, riisutud, mänguväljak märgistatud, olime valmis külalismeeskondi võõrustama.
Peipsi esimeseks vastaseks taaskord TJK Legion Narva. Valus kaotus esimeses voorus andis meie poistele piisavalt motivatsiooni neid kodus võita ja nii võitsimegi mängu Narvakate üle 4:0. Teise mängu vastaseks Tartu FC Helios Kollane. Mängu lõppedes ilutsesid tablool numbrid Peipsi 5, Helios 0. Viimases mängus, kus vastaseks Valga Fc Warrior. Selles mängus toimis Peipsi poiste jaoks iga väiksemgi pallipuude, juba 2. minutil juhtima asunud Peipsi poisid võitsid vastaseid kindlalt, tulemusega 10:0. Selles mängus oli meie vasakründajal Krister Laurisool tõsine tööpäev, ta suutis vastastele lüüa kokku 5 väravat. Märkimisväärselt mängisid ka meie kaitseliini poisid, kes Peipsi trahvikasti puhtana hoidsid.
Fc Peipsi Unitedi Juniori koosseis mõlemas voorus oli Sergei Poljakov, Eldar Buk, Nevil Laumets, Emil Laumets, Jaroslav Šutak, Svjatoslav Šutak, Kevin Opikov, Jaroslav Mozzhukhin, Kevin Arly Laanemets, Andreas Tarto, Krister Laurisoo ja Richard Kuusmaa.
Treenerid Vladimir Feltin ja Eduard Landzberg tänavad südamest kõiki lapsevanemaid ja asjaosalisi, kes olid seotud 2. vooru korraldamisega Kallastel.
3. voor mängitakse septembris, kus korraldajaks TJK Legion Narva.