FC Peipsi United Junior jalgpallipoisid jäid Otepää Cupil napilt esikolmikust välja

Fc Otepää poolt korraldataval Otepää Cup 2020 saavutas Fc Peipsi United Junior Tehvandi Staadionil 4. koha. Kokku osales turniiril 8 võistkonda. Päeva avamängus kohtuti Puhja SK Barcaga, mängu võitsid Peipsi poisid tulemusega 7:0. Teises mängus vastaseks korraldaja meeskond Fc Otepää. Siin mängus valati palju higi ja jäeti väljakule nii mõnedki kalorid, mäng lõppes seisuga 0:0 Kolmandas mängus vastaseks JK Tammeka Roheline, ka selles mängus hoiti oma värav puhtana ja löödi vastastele kokku 6 väravat, tulemuseks, siis Peipsi 6, JK Tammeka Roheline 0. Kokku kogutud 7 punktiga võitis Peipsi enda alagrupi.
Järgnesid juba kohamängud. Poolfinaalis vastaseks Põlva Fc Lootos. Mängu algstaadiumis suutsime minna Põlva vastu juhtima 1:0, kahjuks, aga viigistasid Põlva pallurid, seisuks 1:1. Mängu lõppstaadiumis suutsid Põlvakad meile veel ühe lüüa ja lõpptulemuseks oligi Põlva 2 Peipsi 1. Viimases mängus, kus selgusid 3-4 koha omanikud, oli meie vastaseks taaskord Fc Otepää. Siia mängu jätsid mõlemad meeskonnad kogu oma jõuvarud ja mäng lõppes tulemusega, 1:1. Järgnesid juba penaltid. Hoolimata meie väravahi Sergei kahest supertõrjest, kaotasime penaltiseeria tulemusega, 2:3. Seega 4.koht kuuluski Fc Peipsi United Juniorile.
Meie Juniorite nägudel oli paraku palju kurbust, pettumust ja pisaraid. 3. koht oli ju nii lähedal. Korraldaja poolt antud lohutusauhind, (tasuta jäätisekokteil) aga tõi poiste nägudele naeru tagasi.
Imetlusväärne on see, et Peipsi poolel mänginud 11 poisist suutis palli vastaste väravavõrku toimetada koguni 7 erinevat mängijat.
Parimad väravakütid sellel turniiril olid Richard Kuusmaa, Krister Laurisoo, Andreas Tarto, Sergei Poljakov, Eldar Buk, Nevil Laumets ja Kevin Arly Laanemets.
Peipsi koosseisu kuulusid veel 4 vaprat jalkaässa: Emil Laumets, Kevin Opikov, Svjatoslav Šutak ja Jaroslav Šutak.
Treener, Vladimir Feltin ja abitreener Eduard Landzberg võtavad turniiri kokku sõnadega: „Näha poisse turniiril võitlemas iga palli eest annab neile jõudu seda vastutusrikast tööd jätkata”. Veel tänavad nad suure südamega meie poiste kalleid lapsevanemaid, kelle panuseta ei saaks üks korralik noorte jalgpallikubi mitte kuidagi toimida!
Juba 09.08.2020 mängivad meie poisid EJL poolt korraldatavatel Noorte Meistrivõistluste 1. vooru, mis toimub Rakveres.

Info ja tekst: Olimar Laurisoo


Eelmine
Spordiklubi Juku käsipallivõistkondade edukas mäng jätkus ka kodusel Alatskivi etapil
Järgmine
Alatskivi SK Juku käsipallivõistkondadel oli vägagi edukas rannakäsipalli suvi

Lisa kommentaar

Email again: