Discgolfi meistrivõistluste Koosa etapi tulemused segasid tublisti üldtabeliseisu

Teisipäeva 10. mai päikselisel, kuid tuulisel õhtupoolikul toimus Koosa discgolfi pargis Peipsiääre valla discgolfi meistrivõistluste teine etapp. Meistrivõistlused koosnevad kokku kolmest etapist ning  lõplikud kohad ja medalisaajad selguvad viimasel Alatskivi etapil 25. mail.
Sarnaselt Pala etapile mängiti ka Koosal 9 korvisel rajal kaks ringi tulemuse peale. Meeste arvestuses osalus Koosal kasvas üheksa mängijani ning ka naiste arvestuses lisandus üks tubli osaleja. 
Meeste võistlusklassis jäi paraku seekord eemale Pala etapil II koha saavutanud Marku Jörgen Paapsi. Närvikõdi jätkus Koosal sellegipoolest, sest käis jällegi tihe rebimine III koha peale, kus võrdse visete arvuga oli üks osalistest jällegi Aivar Puhm ning temaga võrdse tulemuse viskas seekord Joosep Lamp. Koosa etapi III ja 4. koht selgusid seega ümberviskega, kus Joosep Lamp suutis konkurendist napilt parem olla ning talle kuulus Koosa etapil III koht. Aivar Puhm stabiilse võistlejana omistas teistkordselt neljanda koha. Teise koha viskas Koosal välja Pala etapi võitja Veiko Värk ning II etapi parimaks osutus Palal III koha saavutanud Renet Eres.
Naiste võistlusklassi konkurents kasvas eelnevalt mainitult ühe tugeva võistleja võrra, kes edestas ka oma konkurente ning Merke Kask saavutas Koosal etapivõidu. Talle järgnesid Anu Ots ja Merilin Must.
Peipsiääre valla discgolfi meistrivõistluste viimasel etapi eel on kõik medalikohad veel lahtised ja kindlalt ei saa ennast keegi tunda. Alatskivil 25. mail võivad 13 rajal medalikohad otsustada pisiasjad.

TULEMUSED Koosa etapp
ÜLDTABEL


Eelmine
Palal anti avalöök Peipsiääre valla meistrivõistlustele discgolfis
Järgmine
Peipsiääre valla koolispordi hooaja lõpetasid kergejõustiku meistrivõistlused

Lisa kommentaar

Email again: