Discgolfi meistrivõistluste avaetapp Koosal kulges vägagi tasavägiselt

Neljapäeva 4. juuni õhtul jätkusid spordivõistlused Peipsiääre vallas ning juunikuu avalöögi tegi discgolf.  Neljapäeva õhtupoolikul toimus Koosa discgolfi pargis teist aastat Peipsiääre valla discgolfi meistrivõistluste avaetapp. Valla meistrivõistlused koosnevad käesoleval aastal kolmest etapist, lisaks Koosale veel Alatskivil ning Palal. Kohalikud meistrid discgolfis selgitatakse kahes võistlusklassis. Kõigil etappidel mängitakse läbi kaks ringi ning selguvad iga etapi parimad. Koosa etapil osales 13 meesvõistlejat ja 3 naisvõistlejat ning etapil suutis vähimate visetega kahe ringi jooksul teisi edestada Markus Jörgen Paapsi, kes läbi üheksa rada kaks korda 47 viskega. Talle järgnes tihedalt kannul Veiko Värk 48 viskega ning kolmandane läheb järgmisele etapile vastu 53 viskega Allar Lamp.
Naiste arvestuses edestas kaasvõistlejaid selgelt Ave Ots, kes sai Koosa etapilt kirja 57 viset, järgnesid õed Merilin Must ning Mari-Liis Must.
Peipsiääre valla discgolfi meistrivõistluste teine etapp toimub jällegi neljapäeval 11. juunil ja seekord Alatskivil ning lõplik paremusjärjestus kolme etapi kokkuvõttes selgub kolmapäeval 17. juunil Palal.

TULEMUSED Koosa etapp 04.06

Eelmine
Kuidas vältida koduses isolatsioonis keha lodevaks minekut ja tõsta tuju?
Järgmine
Harrastajate võrkpalli meistrivõistlused said omale uue võitja

Lisa kommentaar

Email again: