Alatskivi spordiklubi Juku indiacanaiskond pidas kodusaalis ajaloolise  Eesti meistrivõistluste poolfinaalmängu

Teatavasti kõik kolm Alatskivi spordiklubi Juku indiacavõistkonda tagasid edasipääsu poolfinaalmängudele, tänu sellele on esmakordselt võimalik Alatskivi kooli saalis oma silmaga näha indiaca Eesti meistrivõistluste tuliseid põnevuslahinguid.
Esimestena astusid pühapäeval 20. märtsil võistlustulle naiskonnad, kus Alatskivi spordiklubi Juku naiskond kohtus poolfinaali esimeses mängus Ülenurme spordiklubi naiskonnaga. Mäng kulges kevadise särtsuga ning esimese geim kulges tasavägiselt, kuid geimi lõpp kuulus siiski Ülenurme spordiklubi naiskonnale ning Juku naiskond kaotas 19:25, teises geimis tegutsesid Ülenurme naised veel aktiivsemalt ja ka teise geimi võit kuulus neile 25:15. Kolmandas geimis Ülenurme naiskonna jõud rauges ning Alatskivi naiskond kasutas oma võimalusi hästi ära, kuid geimi lõpunumbrid näitasid siiski Alatskivi spordiklubi Juku naiskonna 23:25 alla jäämist. Seega läheb Alatskivi spordiklubi Juku indiacanaiskond teisele mängule vastu 0:3 kaotusseisust.
Teine omavaheline mäng peetakse Ülenurme spordiklubi koduväljakul 27. märtsil Tõrvandi spordihoones.
Alatskivi spordiklubi Juku indiacanaiskond mängis koosseisus: Ingrid Sinilaht, Helja Laumets, Ketriin Laumets, Eddy Tulko ja Merje Vaher.
Spordiklubi Juku segavõistkond mängib  oma 1.poolfinaalmängu 26. märtsil kell 19:30 Alatskivi kooili saalis, meeskond alustab oma mänge esimese mänguga 27. märtsil kell 18:00 Põlvas. Alatskivi elanikud näevad oma meeskonda Alatskivi kooli saalis mängimas laupäeval 2. aprillil.
Kahe mängu kokkuvõttes saavad võitjad edasi mängima Eesti meistrivõistluste finaali.

PILDID (fotod: Reet Kruup)

Eelmine
Alatskivi kooli käsipallisegavõistkond mängis Mr. Pritt minikäsipalli finaalturnriiril tõusvas joones