Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused rahvastepallis Alatskivi kooli 1.-3. klassi poistele ja tüdrukutele edukaks ei osutunud 

Kooliõpilaste viimase aja üsna tihedas spordikalendris toimus järjekordne Tartumaa koolinoorte meistrivõistlus, seekord 1.-3. klassi poiste ja tüdrukute rahvastepallis. Lähtel toimunud võistlustel osales Alatskivi kool nii tüdrukute kui ka poiste võistkonnaga. Tüdrukute võistkondi osales kokku seitse ja poisse oli kohale tulnud üheksa võistkonna jagu. Tüdrukud suutsid võistelda edukamalt kui poisid ning kahe mänguvõiduga jäid siiski napilt esikolmikust välja ning lõpetasid meistrivõistlused 4. kohaga. Poiste võistkonna mängupilt oli liialt individuaalne ja puudus oma vaheline koostöö mänguplatsil, selle tulemusena jäi võiduarve avamata ning ei olnud pääsu viimasest 9. kohast. 
Alatskivi kooli tüdrukud mängisid koosseisus: Marta-Miina Noormägi, Egle Katsan, Kertu Leben, Geterli Samoilov, Kristin Vagula, Karmen Kuusik, Sandra Gužova, Laura-Liset Vinogradova.
Poiste võistkonna moodustasid: Robin Kuusmaa, Anton Pašenkov, Hugo-Eduard Teras, Uku Suursild, Kevin Soieva, Alvar Must, Mairold Nikitkin ja Venriko Vulf.

Eelmine
Alatskivi kooli 7.-9 . klassi korvpallipoistele kuuluvad Tartumaa koolinoorte meistrivõistluste pronksmedalid
Järgmine
Alatskivi valla võistkonnale 2016. aasta Peipsi Talimängudelt kokkuvõttes tubli II koht

Kommentaarid

  • Peeter Vagula  •  12. märts 2016
    Igal juhul tublid. Ka filosoofid on väitnud, et alustades kaotustega leiad motivatsiooni tulemuste parandamiseks ja edaspidi tulemas ka võidud. Kui aga kohe võitma hakkad, muutud lohakaks ja siis vaid kaotused... Edu ja kordaminekuid tublidele lastele!

Lisa kommentaar

Email again: