Alatskivi spordiklubi Juku osales rannaindiaca Eesti meistrivõistlustel viie võistkonnaga

Laupäeval 3. oktoobril toimusid Nõo Rannahallis Eesti rannaindaca 2015. aasta meistrivõistlused. Alatskivi spordiklubi Juku oli esindatud viie võistkonnaga - kahe naiskonna, ühe meeskonna ning kahe segavõistkonnaga. Medalikohtadele seekord ei jõutud ja eelkõige said võistlustingimustes mängulist koostööd harjutada spordiklubi noored indiacalased. Neljanda koha mängisid välja naistest Ingrid Sinilaht, Helja Laumets ja Raina Tappo ja Juku noored koosseisus Merilin Must, Mari-Liis Must, Ketriin Laumets Anastasia Širokova ja Enelin Kook lõpetasid võistluse 6. kohaga.Segavõistkondadest tuli neljandaks Juku noored I võistkond koosseisus Mari-Liis Must, Ketriin Laumets, Markus Jörgen Paapsi, Renet Eres. Juku noored II võistkond jäi seitsmendaks, mängides koosseisus Merilin Must, Anastasia Širokova, Enelin Kook, Karl-Fredy Kruup, Renaldo Loos. Meeste arvestus lõpetas Juku noorte võistkond, koosseisus Markus Jörgen Paapsi, Karl-Fredy Kruup, Renaldo Loos 5. kohaga.

TULEMUSED

Eelmine
Lossijärve Sügisjooks pani punkti võistlussarjale Alatskivi Sportlikud Kolmapäevad