Alatskivi SK Juku käsipallitüdrukud osalesid esmakordselt Roobar Miniliiga käsipallis

Alatskivi SK Juku käsipallitüdrukud osalesid esmakordselt Roobar Miniliiga käsipallis võistlustel 12. novembril Tapal, Tapa valla Spordikeskuses ja 3. detsembril Harju-Ristil, Risti Põhikooli spordisaalis. 2013 ja hiljem sündinud tütarlaste vanuseklassis saavutati Tapa etapil tubli 5. koht. Alatskivi käsipallitüdrukud said esimese võistluskogemuse ning pidasid vastastega maha kogemusterikkad mängud.
Roobar Miniliiga käsipallis 2. etapil Harju-Ristil osalesid esmakordselt ka 2014 ja hiljem sündinud Alatskivi käsipallitüdrukud, kes saavutasid 6. koha. Tüdrukute esmakordne võistluspäev oli huvitav ja pikk. Harju-Ristil mängisid tüdrukud 5 mängu ning seejärel autasustati neid tubli osalemise eest diplomi ja Roobari batooniga.
Alatskivi spordiklubi Juku 2013 ja hiljem sündinud võistkonnas mängisid Kaily Eliise Peedo, Angeliina Vassiljev, Laura Kiuru, Meribel Kalda, Maibel Pärn, Mirell Pärn, Miia Tens, Grete Ilves.
Alatskivi spordiklubi Juku 2014 ja hiljem sündinud võistkonnas mängisid Ella Maria Lillestik, Mirtel Eliis Laanemets, Marleen Kalda, Miila Remets, Kerili Kivimaa, Keili Kaasik.
Roobar Miniliiga käsipallis tütarlaste 3. etapp toimub 18. veebruar Tapal ja 4. etapp 25. märts Tallinnas.

Tulemused T2013 Tapal
Tulemused T2013 Harju-Ristil 
Tulemused T2014 Harju-Ristil
Üldinfo


Eelmine
Spordiklubi Juku käsipallipoisid alustasid Eesti meistrivõistluste mängudega
Järgmine
Indiaca Eesti meistrivõistlustel on pärast avaetappi Spordiklubi Juku segavõistkond kulla kursil

Lisa kommentaar

Email again: